Wypożyczalnia samochodów Tarnów

Wynajem auta na dłużej

Oferta dla małych i dużych firm,
wynajem samochodów na jasnych zasadach

Klasa A - Toyota Aygo

(Toyota Aygo lub inny w tej samej klasie)

 • 4
 • PB
 • Manualna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
1249.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź

Klasa CK(A) - Toyota Auris

(Toyota Auris lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • Hybryda
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
2468.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź

Klasa D+ - Skoda SuperB

(Skoda SuperB lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • ON
 • Manualna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
3250.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź

Punkty odbioru

Skorzystaj z formularza i wybierz miejsce,
pod które mamy podstawić samochód.

Nie znalazłeś
dogodnej lokalizacji?

Jeśli nie znalazłeś swojej lokalizacji w formularzu rezerwacji, zadzwoń do nas. Uzgodnimy miejsce wydania samochodu i dostarczymy Ci auto! Wypożyczamy auta w każdym miejscu w kraju!

Wypożyczalnia samochodów Tarnów . Wynajmij samochód teraz!

Wypożyczalnia samochodów w Tarnowie – od A do Z

Załatwić szybciej biznesowe sprawy, wygodnie odbyć rodzinną podróż, zwiedzić więcej w dogodny i elastyczny sposób… Jest tyle argumentów przemawiających za wynajmem aut w Tarnowie. Samochód na wyłączność to komfort, na jaki warto sobie pozwolić. Z Fleet Corp sprowadza się to jedynie do elektronicznej rezerwacji pojazdu na naszej stronie www, szybkiej płatności online oraz odbioru auta we wskazanym wcześniej dowolnym miejscu i czasie. Wynajem samochodów w Tarnowie to przede wszystkim brak ukrytych opłat, brak limitu kilometrów oraz niewygórowane ceny.

Nasze Auta – oferta wypożyczalni aut w Tarnowie

We flocie Fleet Corp znajdują się modele na miarę oczekiwań i kieszeni każdego klienta. Zainteresowanym wynajmem aut w Tarnowie oferujemy pojazdy w klasie A (np. Toyota Aygo), B (np. Hyuindai i20), C (np. Skoda Octavia II), D (np. Opel Insignia) oraz Premium (Skoda SuperB III) jak i sportowe (Porsche Panamera). W zależności od potrzeb i preferencji  można zdecydować się na wynajem samochodów w Tarnowie z silnikiem benzynowym, diesla lub instalacją LPG. Posiadamy również modele combi oraz z automatyczną skrzynią biegów. Auta regularnie serwisujemy i w pełni ubezpieczamy (OC, AC, Assistance) tak, by podróżujące nimi osoby czuły się bezpiecznie.

Twoje Zadowolenie – przyjemność podróżowania

Radio, klimatyzacja, automatycznie opuszczane szyby, system hamowania ABS, pełen bak na start, odkurzone wnętrze i umyta karoseria – taki standard zapewniamy wszystkim klientom wypożyczalni samochodów w Tarnowie. Jakość podróżowania naszymi pojazdami można też podnieść, korzystając z opcji dodatkowych na życzenie, m.in.: bagażnik na rowery, dodatkowy bagażnik na dach, nawigacja GPS czy foteliki samochodowe (dostępne w trzech rozmiarach). I jeszcze jedno – stały kontakt z pracownikami wypożyczali aut w Tarnowie przez infolinię czynną 24 h/7. W razie problemów/pytań/wątpliwości można śmiało dzwonić.

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadzwoń: +48 794 405 350