Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała

Samochody na wynajem Bielsko-Biała

Oferta dla małych i dużych firm,
wynajem samochodów na jasnych zasadach

Wynajem Toyota Aygo

Klasa A - Toyota Aygo

(Toyota Aygo lub inny w tej samej klasie)

 • 4
 • PB
 • Manualna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
1349.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Toyota Proace VIP 7os

Klasa R - Toyota Proace VIP 7os

(Toyota Proace VIP 7os lub inny w tej samej klasie)

 • 7
 • ON
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
5000.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Ford Focus

Klasa C(A) - Ford Focus

(Ford Focus lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • PB
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
2299.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź

Punkty odbioru samochodów z wypożyczalni

Skorzystaj z formularza i wybierz miejsce,
pod które mamy podstawić samochód.

Fleet Corp

Nie znalazłeś
dogodnej lokalizacji?

Jeśli nie znalazłeś swojej lokalizacji w formularzu rezerwacji, zadzwoń do nas. Uzgodnimy miejsce wydania samochodu i dostarczymy Ci auto! Wypożyczamy auta w każdym miejscu w kraju!

Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała . Wynajmij auto teraz!

Wynajem aut w Bielsku-Białej – turystom i przedsiębiorcom

Atrakcyjność i rozległość samej Bielsko-Białej plus bliskie sąsiedztwo innych ośrodków miejskich (np. Krakowa, Katowic, Oświęcimia, Wadowic), pasma Beskidów Śląskich oraz Czech i Słowacji zachęcają do przemieszczania się w tych rejonach na czterech kołach. Wynajem samochodów w Bielsku-Białej polecamy zarówno turystom, jak i przedsiębiorcom oraz ich kontrahentom i pracownikom, dla których również można zamówić auto. Rozwiązanie to znacznie usprawni i uprzyjemni podróżowanie, zwłaszcza gdy korzystamy z usług Fleet Corp – wypożyczalni samochodów w Biesku-Białej. Zapewniamy szeroki wybór pojazdów w świetnych cenach najmu oraz przejrzyste warunki finansowania bez limitu kilometrów.

Wszechstronni i elastyczni – bielska oferta Fleet Corp

Klasy samochodów od A do Premium, silniki benzynowe, diesla lub z instalacją LPG, skrzynie biegów automatyczne i manualne, modele sedan, hatchback czy combi, wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy – to wachlarz możliwości, jaki nasza wypożyczalnia aut w Bielsku-Białej daje swoim klientom. Mnogość opcji pozwala niczym z puzzli składać dostosowaną do indywidualnych oczekiwań ofertę, jednocześnie wpływając na ostateczną cenę usługi. Ponadto rodziców zapewniamy, że dysponujemy fotelikami samochodowymi, fanów kolarstwa – że wynajem aut w Bielsku-Białej jest możliwy z bagażnikiem na rowery, a pasjonatów gór – że udostępniamy bagażnik na narty czy łańcuchy na koła.

Wypożyczalnia samochodów w Bielsku-Białej – jak działamy?

Na naszej stronie internetowej widnieje elektroniczny formularz rezerwacyjny, za pomocą którego można zarezerwować wybrany pojazd z zasobów Fleet Corp – wypożyczalni samochodów w Bielsku-Białej. Honorujemy płatność kartą lub przelewem, a zwrotną kaucję – blokujemy na karcie debetowej lub kredytowej. Auta dostarczamy pod umówiony adres, niezależnie od pory dnia i nocy. Klienci mogą być pewni, że dostaną je umyte, odkurzone, zatankowane do pełna, z aktualnymi badaniami technicznymi oraz ubezpieczone (pakiet OC, AC i Assistance). Dodatkowo służymy radą i pomocą 24 h/7 przez infolinię wypożyczalni aut w Bielsku-Białej.

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadzwoń: +48 794 405 350