Wypożyczalnia samochodów Katowice

Samochody na wynajem Katowice

Oferta dla małych i dużych firm,
wynajem samochodów na jasnych zasadach

Wynajem Toyota Yaris

Klasa B(A) - Toyota Yaris

(Toyota Yaris lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • PB
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
1655.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Toyota Proace VIP 7os

Klasa R - Toyota Proace VIP 7os

(Toyota Proace VIP 7os lub inny w tej samej klasie)

 • 7
 • ON
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
5000.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Skoda Octavia

Klasa D - Skoda Octavia

(Skoda Octavia lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • PB
 • Manualna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
2649.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź

Punkty odbioru samochodów z wypożyczalni

Skorzystaj z formularza i wybierz miejsce,
pod które mamy podstawić samochód.

Fleet Corp

Nie znalazłeś
dogodnej lokalizacji?

Jeśli nie znalazłeś swojej lokalizacji w formularzu rezerwacji, zadzwoń do nas. Uzgodnimy miejsce wydania samochodu i dostarczymy Ci auto! Wypożyczamy auta w każdym miejscu w kraju!

Wypożyczalnia samochodów Katowice . Wynajmij auto teraz!

Wypożyczalnia aut w Katowicach – nasza oferta

Podróż turystyczna lub służbowa, krótsza lub dłuższa, bliższa lub dalsza… Niezależnie od tego, co, jak i kiedy sprowadza Cię na Śląsk, wynajem aut w Katowicach umożliwi Ci sprawne i komfortowe dotarcie do celu. Dlaczego warto zdecydować się na usługi Fleet Corp? Jako wypożyczalnia samochodów w Katowicach bazujemy na jasnych zasadach udostępniania pojazdów, rozliczeniach brutto, bez ukrytych kosztów i bez limitu kilometrów. Posiadamy modele od klasy A/B po premium, z silnikami benzynowymi, diesla bądź instalacją gazową, co pozwala naszym klientom wpływać na komfort i ekonomiczność jazdy. Ponadto prowadzimy całodobową infolinię i oferujemy wsparcie techniczne 24/7. Podstawiamy auta punktualnie, w dzień i w nocy oraz jesteśmy otwarci na każdą zgłaszaną nam potrzebę.

Wysoki standard i… znacznie więcej – co zapewniamy?

Samochody z naszej floty są zawsze czyste, sprawne i zatankowane do pełna w momencie przekazywania kluczyków klientowi. Każde auto testujemy i sprawdzamy pod kątem technicznym tak, aby wypożyczający czuł się pewnie i bezpiecznie na drodze. Wynajem samochodów w Katowicach z Fleet Corp to również dostęp do samochodów ubezpieczonych (pakiet OC, AC i Assistance) oraz dobrze wyposażonych (m.in. system ABS, poduszki powietrzne, klimatyzacja, radio). Zawsze istnieje też możliwość doposażenia pojazdu. Klientom wypożyczalni aut w Katowicach oferujemy łańcuchy na koła, nawigację GPS, bagażnik na narty bądź rowery lub dodatkowy na dach, foteliki dziecięce montowane w systemie ISOFIX i wiele innych udogodnień podnoszących standard podróżowania.

Wynajem aut w Katowicach – strona formalna

Preferowaną przez nas, a przede wszystkim czytelną i wygodną dla klienta formą zamówienia pojazdu, jest skorzystanie z formularza rezerwacyjnego dostępnego na stronie naszej wypożyczalni samochodów w Katowicach (zawsze służymy też pomocą telefonicznie lub mailowo). Po podaniu terminu i miejsca odbioru/zwrotu samochodu, wyborze modelu auta, dookreśleniu ewentualnych niestandardowych potrzeb oraz po uregulowaniu należności przez bezpieczną platformę e-płatności (zaliczka lub całość kosztów), zamówienie zostanie zrealizowane. Prowadząc wynajem samochodów w Katowicach, dostarczamy pojazdy na Katowicki Dworzec Główny PKP, Port Lotniczy w Pyrzowicach bądź w każde dowolne miejsce na mapie tego miasta wskazane przez zamawiającego.

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadzwoń: +48 794 405 350