Wypożyczalnia samochodów Kraków

Samochody na wynajem Kraków

Oferta dla małych i dużych firm,
wynajem samochodów na jasnych zasadach

Wynajem Porsche Panamera

Klasa E - Porsche Panamera

(Porsche Panamera lub inny w tej samej klasie)

 • 4
 • PB
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
11500.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Toyota Proace VIP 7os

Klasa R - Toyota Proace VIP 7os

(Toyota Proace VIP 7os lub inny w tej samej klasie)

 • 7
 • ON
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
5000.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Toyota Yaris

Klasa B(A) - Toyota Yaris

(Toyota Yaris lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • PB
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
1759.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź

Punkty odbioru samochodów z wypożyczalni

Skorzystaj z formularza i wybierz miejsce,
pod które mamy podstawić samochód.

Fleet Corp

Nie znalazłeś
dogodnej lokalizacji?

Jeśli nie znalazłeś swojej lokalizacji w formularzu rezerwacji, zadzwoń do nas. Uzgodnimy miejsce wydania samochodu i dostarczymy Ci auto! Wypożyczamy auta w każdym miejscu w kraju!

Wypożyczalnia samochodów Kraków . Wynajmij auto teraz!

Wynajem aut w Krakowie to świetny sposób na poznanie miasta i jego okolic. Umożliwimy Ci to.

Wynajem samochodu w Krakowie – dlaczego my?
Konkurencyjne ceny są naszym mocnym atutem. Jasne i przejrzyste warunki najmu, brak ukrytych kosztów, bazowanie na cenach brutto, indywidualne podejście do klienta i szczególna dbałość o jego satysfakcję to kolejne argumenty przemawiające za zdecydowaniem się na wynajem samochodu w Krakowie w naszej firmie. Do tego przyjazna obsługa, dostęp do zawsze czystych, zadbanych i sprawnych pojazdów tak z silnikami benzynowymi, jak i wysokoprężnymi czy z wbudowaną instalacją gazową sprawiają, że wynajem aut w Krakowie z Fleet Corp to czysta przyjemność.

Ile potrzeb, tyle opcji w ofercie

Tryb najmu krótko-, średnio- i długoterminowy oraz wielość klas samochodów – od najtańszych klas A i B po prestiżowe typu Nowa Skoda SuperB – sprawiają, że jesteśmy elastyczni wobec oczekiwań różnych klientów. Wypożyczalnia samochodów w Krakowie z Fleet Corp to także dostęp do wielu dodatkowych opcji podnoszących komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Foteliki dla dzieci z systemem montowania ISOFIX, nawigacje GPS z aktualnymi mapami, łańcuchy na koła na zimowe wyprawy w góry, bagażniki na rowery/narty. Jeśli tylko masz takie życzenie, nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie spełni je.

Wynajem aut w Krakowie w dogodnym miejscu

Wynajem samochodu w Krakowie następuje we wskazanej przez klienta lokalizacji. Może nią być nasza siedziba (wypożyczalnia samochodów w Krakowie Fleet Corp), ale też port lotniczy Balice, okolice dworca PKP i PKS czy lokal klienta. Obsługujemy tak osoby prywatne, jak i firmy zdecydowane na wynajem samochodów w Krakowie. Wszystkim zapewniamy auta z systemami bezpieczeństwa (poduszki powietrzne, ABS, alarm), aktualnymi badaniami technicznymi i pakietem ubezpieczeń (OC/AC/Assistance) oraz zawsze pełny bak na start podróży bez narzuconego limitu kilometrów.

Wsparcie techniczne 24 h/dobę

Wypożyczalnia aut w Krakowie z Fleet Corp to coś więcej niż dostęp do samochodu. To także całodobowe wsparcie (również w dni świąteczne) naszych specjalistów – zgranego, doświadczonego i profesjonalnego zespołu. Z naszej pomocy klient może skorzystać w chwili zdarzenia drogowego, ale i w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Zaś rezerwacji pojazdu dokonać za pomocą intuicyjnego formularza na stronie internetowej, telefonicznie lub przez e-mail. Natomiast opłaty za auto nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie pobiera przez w pełni zabezpieczone formularze płatności.

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadzwoń: +48 794 405 350