Wypożyczalnia samochodów Łódź

Samochody na wynajem Łódź

Oferta dla małych i dużych firm,
wynajem samochodów na jasnych zasadach

Wynajem Toyota Aygo

Klasa A - Toyota Aygo

(Toyota Aygo lub inny w tej samej klasie)

 • 4
 • PB
 • Manualna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
1349.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Porsche Panamera

Klasa E - Porsche Panamera

(Porsche Panamera lub inny w tej samej klasie)

 • 4
 • PB
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
11500.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Toyota Proace VIP 7os

Klasa R - Toyota Proace VIP 7os

(Toyota Proace VIP 7os lub inny w tej samej klasie)

 • 7
 • ON
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
5000.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź

Punkty odbioru samochodów z wypożyczalni

Skorzystaj z formularza i wybierz miejsce,
pod które mamy podstawić samochód.

Fleet Corp

Nie znalazłeś
dogodnej lokalizacji?

Jeśli nie znalazłeś swojej lokalizacji w formularzu rezerwacji, zadzwoń do nas. Uzgodnimy miejsce wydania samochodu i dostarczymy Ci auto! Wypożyczamy auta w każdym miejscu w kraju!

Wypożyczalnia samochodów Łódź . Wynajmij auto teraz!

Lider wypożyczalni samochodów w Łodzi chciałby państwa zaprosić, jednocześnie zachęcić do skorzystania z naszej oferty jaka jest możliwość wypożyczenia auta w systemie krótko, średnio i długoterminowym w bardzo przystępnych cenach. Naszą mocną stroną jest fakt, iż dostosujemy oferty do każdego indywidualnie, nie ważne czy jest to ogromne przedsiębiorstwo czy osoba prywatna. Naszym zadaniem jest sprostanie wszystkim wymaganiom postawionym przez klienta. Dążymy do 100% zadowolenia naszych kontrahentów.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, posiadamy samochody w klasie B jakim jest np. Hyundai i20, który dzięki fabrycznej instalacji LPG (gazowa), potrafi przejechać 100km za jedyne 14zł, co sprawia że jazda tym samochodem nie dość, że jest przyjemna to również bardzo ekonomiczna.

Dla klientów, którzy chcieliby poczuć luksus, możemy zaproponować Skodę SuperB 3ciej generacji, wyposażona w dynamiczny, a zarazem bardzo oszczędny silnik Diesla o pojemności 2 litrów i niebagatelnej mocy 190KM.

Wszystkie auta w ofercie wynajmu samochodu w Łodzi posiadają aktualne badanie techniczne, polisę ubezpieczeniową, a dodatkowo Assistance 24/24h 7 dni w tygodniu.

Samochody podstawiamy w dowolne miejsce, wybrane przez naszego klienta, o dowolnej porze, ponieważ aby zapewnić naszym klientom wysokie zadowolenie działamy 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Firmę FleetCorp tworzy zespół młodych, doświadczonych ludzi, którzy mają głowy pełne pomysłów na dalszy rozwój firmy co sprawia, iż nasza firma rozwija się w bardzo szybkim tempie. Doskonale rozumiemy potrzeby i wymagania rynku i niesamowicie dokładnie potrafimy się do niego dostosować, co sprawia że każdy nasz klient opuszcza nas niesamowicie zadowolony i w bardzo krótkim okresie czasu wraca do nas chcąc jeszcze więcej.

Korzystając z naszych usług naszej wypożyczalni aut w Łodzi, dostaną państwo od nas w pełni profesjonalną obsługę, auta podstawione zawsze na czas, czyste, bezpieczne, które dostarczą nasi wykwalifikowani pracownicy przechodzący specjalne szkolenia.

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadzwoń: +48 794 405 350