Wypożyczalnia samochodów Lublin

Samochody na wynajem Lublin

Oferta dla małych i dużych firm,
wynajem samochodów na jasnych zasadach

Wynajem Ford Focus

Klasa C(A) - Ford Focus

(Ford Focus lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • PB
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
2299.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Porsche Panamera

Klasa E - Porsche Panamera

(Porsche Panamera lub inny w tej samej klasie)

 • 4
 • PB
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
11500.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Toyota Auris

Klasa CK(A) - Toyota Auris

(Toyota Auris lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • Hybryda
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
2699.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź

Punkty odbioru samochodów z wypożyczalni

Skorzystaj z formularza i wybierz miejsce,
pod które mamy podstawić samochód.

Fleet Corp

Nie znalazłeś
dogodnej lokalizacji?

Jeśli nie znalazłeś swojej lokalizacji w formularzu rezerwacji, zadzwoń do nas. Uzgodnimy miejsce wydania samochodu i dostarczymy Ci auto! Wypożyczamy auta w każdym miejscu w kraju!

Wypożyczalnia samochodów Lublin . Wynajmij auto teraz!

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu jedną z wiodących wypożyczalni samochodów w Lublinie. Posiadamy trzy systemową możliwość wypożyczenia aut, a mianowicie: Krótkoterminowy (od 1 do 30 dni), średnioterminowy (od 1miesiąca do 2 lat) i długoterminowy (od 2 do 5 lat). Ceny dostosowujemy indywidualnie pod każdego klienta, ponieważ zależy nam na jak najwyższym poziomie zadowolenia naszych kontrahentów, oddział Fleet Corp: wypożyczalnia samochodów Lublin.

Wszystkie dostępne auta w naszej flocie, posiadają klimatyzacje,radio.Są to auta od klasy A/ B (Toyota Aygo, Skoda Fabia, Hyundai I20), po klasę premium (Porsche Panamera). Podstawiane do klienta są zawsze czyste, zatankowane do pełna, i sprawne technicznie.

Dodatkowo każde auto posiada ważne badanie techniczne, ubezpieczenie OC i Assistance, który działa 24 godziny 7 dni w tygodniu, na terenie całej Polski, jak i całej Europy.

Bardzo duży wybór silników, od małych oszczędnych z fabryczną instalacją gazową (LPG),aż po duże mocne motory diesla o pojemności 2.0 i niebagatelnej mocy 190KM. Wszystkie auta, jesteśmy w stanie podstawić na wskazany przez państwa adres, na terenie Lublina.

Auta możecie Państwo wynająć bez limitu kilometrów, co uczynią podróż bezstresową i nie przyczynia się do żadnych dodatkowych kosztów. Możliwość wypożyczenia fotelików z systemem mocowania ISOFIX, znacznie poprawia bezpieczeństwo Państwa pociech. Na wyjazdy w góry na narty również jesteśmy przygotowani, w naszej ofercie posiadamy bagażnik na narty, jak i również łańcuchy na koła. 

Firma Fleet Corp wynajem samochodów Lublin to młodzi zdolni i pełni zaangażowania ludzie, którzy dążą do jak największego zadowolenia naszych klientów, co sprawia że współpraca z nami to czysta przyjemność. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadzwoń: +48 794 405 350