Wypożyczalnia samochodów Puławy

Samochody na wynajem Puławy

Oferta dla małych i dużych firm,
wynajem samochodów na jasnych zasadach

Wynajem Toyota Yaris

Klasa B(A) - Toyota Yaris

(Toyota Yaris lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • PB
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
1759.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Fiat Tipo

Klasa C - Fiat Tipo

(Fiat Tipo lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • PB
 • Manualna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
2099.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Ford Focus

Klasa C(A) - Ford Focus

(Ford Focus lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • PB
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
2299.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź

Punkty odbioru samochodów z wypożyczalni

Skorzystaj z formularza i wybierz miejsce,
pod które mamy podstawić samochód.

Fleet Corp

Nie znalazłeś
dogodnej lokalizacji?

Jeśli nie znalazłeś swojej lokalizacji w formularzu rezerwacji, zadzwoń do nas. Uzgodnimy miejsce wydania samochodu i dostarczymy Ci auto! Wypożyczamy auta w każdym miejscu w kraju!

Wypożyczalnia samochodów Puławy . Wynajmij auto teraz!

Jako specjaliści działający w branży od dłuższego czasu, rozumiemy jak ciężka może być sytuacja, gdy potrzebny jest samochód, ale z pewnych względów w danym momencie Państwo nie dysponują (awaria, sprzedaż czy po prostu brak auta). Z tego powodu jako firma Fleet Corp wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, potrzebom i sugestiom naszych klientów i rozpoczynamy działalność wynajmu samochodów również w Puławach.

Warto zaznaczyć, że usługa ta jest dostosowana do potrzeb klientów z Puław, dlatego nie muszą Państwo jechać do większego miasta, aby odebrać auto. Elementem wynajmu samochodu w Puławach jest możliwość przywiezienia auta pod Państwa dom, miejsce pracy czy każdy inny wskazany adres. Jesteśmy w stanie bardzo szybko zrealizować nawet nagłą potrzebę wynajmu auta w Puławach, wystarczy do nas zadzwonić, a resztą zajmie się nasz personel.

Wypożyczalnia aut w Puławach w swojej ofercie ma szeroką gamę aut od małych, zgrabnych z klasy A (np. Toyota Aygo 2016) do większych, bardziej luksusowych z klasy Premium (np. Skoda SuperB 2015). Wszystkie auta dostępne do wynajmu samochodów w Puławach są rocznikowo „młode” i utrzymane w dobrej kondycji technicznej poprzez regularny serwis w zaufanych punktach oraz regularne ich doglądanie przez naszych pracowników. Posiadają one również pełne ubezpieczenie, w tym: OC, AC, Assistance oraz komplet niezbędnego wyposażenia jak koło dojazdowe lub zestaw naprawczy, gaśnica, kamizelka, trójkąt czy apteczka.

Jeżeli planują Państwo dłuższą podróż z rodziną, w ramach wynajmu aut w Puławach istnieje również możliwość wykupu zezwolenia na wyjazd do krajów UE, wypożyczenie fotelika lub podkładki dla dziecka czy nawigacji lub bagażnika dachowego.

W ramach wynajmu samochodu w Puławach zależy nam przede wszystkim na Państwa zadowoleniu i bezpieczeństwie, dlatego nasi pracownicy to grupa świetnie przeszkolonych profesjonalistów, którzy z chęcią wszystko wytłumaczą, doradzą oraz spełnią każdą prośbę. Wypożyczalnia samochodów w Puławach posiada również całodobową infolinię na którą mogą Państwo zadzwonić w każdej chwili, gdyby pojawiło się jakieś pytanie czy problem. Natomiast w przypadku awarii wypożyczonego w Puławach auta oferujemy szybkie podstawienie samochodu zastępczego i pomoc w ramach całego zdarzenia.

Sprawdź także: Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadzwoń: +48 794 405 350