Wypożyczalnia samochodów Radom

Samochody na wynajem Radom

Oferta dla małych i dużych firm,
wynajem samochodów na jasnych zasadach

Wynajem Fiat Tipo

Klasa C - Fiat Tipo

(Fiat Tipo lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • PB
 • Manualna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
2099.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Porsche Panamera

Klasa E - Porsche Panamera

(Porsche Panamera lub inny w tej samej klasie)

 • 4
 • PB
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
11500.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Toyota Yaris

Klasa B(A) - Toyota Yaris

(Toyota Yaris lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • PB
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
1759.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź

Punkty odbioru samochodów z wypożyczalni

Skorzystaj z formularza i wybierz miejsce,
pod które mamy podstawić samochód.

Fleet Corp

Nie znalazłeś
dogodnej lokalizacji?

Jeśli nie znalazłeś swojej lokalizacji w formularzu rezerwacji, zadzwoń do nas. Uzgodnimy miejsce wydania samochodu i dostarczymy Ci auto! Wypożyczamy auta w każdym miejscu w kraju!

Wypożyczalnia samochodów Radom . Wynajmij auto teraz!

Wypożyczalnia nr 1 w Radomiu ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę na wynajem aut w okresach krótkoterminowych dla osób potrzebujących auta na „już”, średnioterminowe w okresie do 2 lat, i długoterminowe przewidziane powyżej 2 lat. Dla wszystkich kontrahentów jesteśmy w stanie przygotować ofertę indywidualną, ponieważ zależy nam na jakże wysokiej obsłudze i wysokim poziomie zadowolenia klientów. Przejrzysty i łatwy formularz rezerwacyjny znajdujący się na naszej stronie sprawia, że każdy nawet ktoś kto nie obcuje na co dzień z komputerem poradzi sobie z tym jakże banalnym zadaniem. Istnieje również możliwość rezerwacji aut, przez telefon. Nasza infolinia działa 24/7, więc możecie Państwo wynająć auto o każdej porze dnia i nocy.

Dbając o naszych klientów przygotowaliśmy specjalny program rabatowy, dla kontrahentów którzy będą do nas wracać i ponownie korzystać z usług naszej wypożyczalni.
Auta, które Państwu proponujemy są bardzo dobrze wyposażone, sa jakże zadbane, i w świetnym stanie technicznym, ponieważ bezpieczeństwo klientów jest dla nas najważniejsze. Aktualne badanie techniczne, ważna polisa OC, Assistance 24/7, wszystkie te rzeczy i wiele więcej znajdziecie Państwo w naszych pojazdach.

Każdy pojazd, który posiadamy wyposażony jest w klimatyzacje, elektryczne szyby system hamowania ABS, samochody są zawsze czyste, odkurzone.

Proponujemy Państwu wynajem auta razem z kierowcą, dzięki czemu w każde miejsce i o każdej porze jesteście Państwo mobilni i posiadacie Państwo możliwość poruszania się po Radomiu i okolicach. Cena dotycząca wynajmu pojazdu z kierowcą uzależniona jest od długości najmu i klasy samochodu. Proponujemy również możliwość podstawienia auta na lotnisko w Radomiu.

Zespół naszej firmy Fleet Corp tworzą doświadczeni pracownicy, którzy z pasją oddają się temu co robią. Profesjonalna obsługa klienta to coś co nas wyróżnia. Wierzymy, że czytając ten opis zachęciliśmy Państwa do współpracy z naszą firmą. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, a na pewno wyjdą Państwo zadowoleni i z chęcią do nas wracali.

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadzwoń: +48 794 405 350