Wypożyczalnia samochodów Siedlce

Samochody na wynajem Siedlce

Oferta dla małych i dużych firm,
wynajem samochodów na jasnych zasadach

Wynajem Toyota Aygo

Klasa A - Toyota Aygo

(Toyota Aygo lub inny w tej samej klasie)

 • 4
 • PB
 • Manualna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
1349.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Toyota Proace VIP 7os

Klasa R - Toyota Proace VIP 7os

(Toyota Proace VIP 7os lub inny w tej samej klasie)

 • 7
 • ON
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
5000.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Opel Insignia

Klasa D(A) - Opel Insignia

(Opel Insignia lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • PB
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
2949.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź

Punkty odbioru samochodów z wypożyczalni

Skorzystaj z formularza i wybierz miejsce,
pod które mamy podstawić samochód.

Fleet Corp

Nie znalazłeś
dogodnej lokalizacji?

Jeśli nie znalazłeś swojej lokalizacji w formularzu rezerwacji, zadzwoń do nas. Uzgodnimy miejsce wydania samochodu i dostarczymy Ci auto! Wypożyczamy auta w każdym miejscu w kraju!

Wypożyczalnia samochodów Siedlce . Wynajmij auto teraz!

Wymarzone zwiedzanie Polski oraz Europy może stać się rzeczywistością w bardzo prosty i przyjemny sposób, dzięki wynajmowi samochodu w Siedlcach. Wynajem aut w Siedlcach zapewni Ci to, o czym zawsze marzyłeś, a nie byłeś w stanie zrealizować. Wszystko dzięki kilku cechom charakteryzującym wypożyczalnię samochodów w Siedlcach.

Po pierwsze, wynajem auta w Siedlcach nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Dla każdego klienta jesteśmy w stanie stworzyć spersonalizowaną ofertę, dostosowaną do jego potrzeb. Dzięki atrakcyjnym cenom, wynajem auta w Siedlcach jest w zasięgu każdego.

Po drugie, wynajem samochodów w Siedlcach nie ogranicza się jedynie do otrzymania auta. Wypożyczalnia samochodów w Siedlcach zapewnia również pełną informację, pomoc oraz służy radą dla każdego klienta poprzez 24h infolinię.

Co więcej, wypożyczalnia samochodów w Siedlcach jest w stanie sprostać Państwa wszelkim potrzebom. Jeżeli przy wynajmie auta w Siedlcach okaże się, że potrzebują Państwo bagażnika, fotelika czy nawigacji, firma Fleet Corp dysponuje szerokim asortymentem wyposażenia do samochodów.

Jeżeli wybieracie się Państwo w podróż rodzinną samochodem z wypożyczalni samochodów w Siedlcach, możecie być spokojni o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Wszystkie auta we flocie dostępnej do wynajmu samochodów w Siedlcach są w pełni ubezpieczone(OC, AC, Assistance), regularnie serwisowane w autoryzowanych serwisach oraz na bieżąco monitorowane przez naszych pracowników.

Jako firma specjalizująca się w wynajmie aut w Siedlcach doskonale rozumiemy, że konieczność dojazdu do naszego biura w celu odebrania samochodu może stanowić pewną niedogodność. Dlatego w ramach wynajmu samochodu w Siedlcach oferujemy również możliwość dojazdu we wskazane przez Państwa miejsce, na przykład pod Państwa dom czy biuro.

Aby umożliwić Państwu natychmiastowy wyjazd, bez konieczności zatrzymywania się na stacji benzynowej, wypożyczalnia samochodów w Siedlcach zapewnia auta w pełni gotowe do jazdy, zatankowane do pełna oraz wyczyszczone w wewnątrz i z zewnątrz, ponieważ dbamy o Państwa komfort podróży.

Sprawdź także: Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadzwoń: +48 794 405 350