Wypożyczalnia samochodów Garwolin

Samochody na wynajem Garwolin

Oferta dla małych i dużych firm,
wynajem samochodów na jasnych zasadach

Wynajem Opel Insignia

Klasa D(A) - Opel Insignia

(Opel Insignia lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • PB
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
2949.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Ford Focus

Klasa C(A) - Ford Focus

(Ford Focus lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • PB
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
2299.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Toyota Auris

Klasa CK(A) - Toyota Auris

(Toyota Auris lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • Hybryda
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
2699.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź

Punkty odbioru samochodów z wypożyczalni

Skorzystaj z formularza i wybierz miejsce,
pod które mamy podstawić samochód.

Fleet Corp

Nie znalazłeś
dogodnej lokalizacji?

Jeśli nie znalazłeś swojej lokalizacji w formularzu rezerwacji, zadzwoń do nas. Uzgodnimy miejsce wydania samochodu i dostarczymy Ci auto! Wypożyczamy auta w każdym miejscu w kraju!

Wypożyczalnia samochodów Garwolin . Wynajmij auto teraz!

Jeżeli mają Państwo wszechobecne wrażenie, że czegoś w Państwa życiu brakuje, warto zadać sobie pytanie czy aby nie jest to samochód. Wypożyczalnia samochodów w Garwolinie pozwoli Państwu pozbyć się tego nieprzyjemnego odczucia oferując szeroką flotę samochodów od klasy A aż do klasy Premium. Wynajem samochodów w Garwolinie to gwarancja punktualności, niezawodności oraz profesjonalizmu.

Wszystkie samochody dostępne do wynajmu w Garwolinie są 5 drzwiowe, aby mogli Państwo zabrać również znajomych lub rodzinę oraz posiadają klimatyzację, aby podróż w upale była komfortowa. Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo i niezawodność samochody z wypożyczalni samochodów w Garwolinie są nowe (rocznik 2015-2016), w pełni ubezpieczone(OC, AC, Assistance) oraz regularnie doglądane przez fachowców w autoryzowanych punktach.

Wypożyczalnia samochodów w Garwolinie to nie tylko nowe, niezawodne samochody. To też profesjonalna obsługa zapewniająca Państwu komfortowe warunki i brak zmartwień w trakcie wynajmu auta w Garwolinie. Nasi pracownicy służą Państwu pomocą 24h/7 w biurze i na infolinii.

Jeżeli szykują się Państwo do nagłego wyjazdu służbowego lub prywatnego, wypożyczalnia samochodów w Garwolinie wychodzi do Państwa z rozwiązaniem. Wynajem samochodu w Garwolinie zawiera możliwość podstawienia samochodu w krótkim czasie w dogodne dla Państwa miejsce. Co więcej każdy wypożyczany przez nas w Garwolinie samochód jest czysty oraz zatankowany do pełna, a więc w pełni przygotowany do podróży.

Wynajem aut w Garwolinie jest naszym oczkiem w głowie, dlatego staramy się wyprzedzać Państwa oczekiwania i potrzeby. W związku z tym przewidujemy sytuację, w której chcieliby Państwo wynająć samochód w Garwolinie wraz z kierowcą. Zrealizowanie takiego zamówienia nie sprawi naszej wypożyczalni samochodów w Garwolinie żadnego problemu, co więcej będzie to dla nas przyjemność, aby zadbać, żeby Państwa podróż przebiegła sprawnie i bezpiecznie.

Sprawdź także: Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadzwoń: +48 794 405 350