Wypożyczalnia samochodów Modlin

Samochody na wynajem Modlin

Wypożyczalnia samochodów dla małych i dużych firm,
wynajem samochodów na jasnych zasadach

Wynajem Ford Transit

Klasa P MAX (L4H3) - Ford Transit

(Ford Transit lub inny w tej samej klasie)

 • 3
 • ON
 • Manualna
 • 3

Limit kilometrów: 11000 km
Okres najmu: 3 miesiące
4849.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem BMW 318 kombi

Klasa D - BMW 318 kombi

(BMW 318 kombi lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • ON
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 9000 km
Okres najmu: 3 miesiące
4299.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Toyota Proace 9 os

Klasa R - Toyota Proace 9 os

(Toyota Proace 9 os lub inny w tej samej klasie)

 • 9
 • ON
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 8000 km
Okres najmu: 3 miesiące
5399.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź

Punkty odbioru samochodów z wypożyczalni

Skorzystaj z formularza i wybierz miejsce,
pod które mamy podstawić wypożyczony samochód.

Fleet Corp

Nie znalazłeś
dogodnej lokalizacji?

Jeśli nie znalazłeś swojej lokalizacji w formularzu rezerwacji, zadzwoń do nas. Uzgodnimy miejsce wydania samochodu i dostarczymy Ci auto! Wypożyczamy auta w każdym miejscu w kraju!

Wynajem samochodów Modlin . Wynajmij auto teraz!

Chcesz wypożyczyć auto w Modlinie? Skorzystaj z naszej oferty Fleet Corp! Wypożyczysz u nas samochód szybko, łatwo, wygodnie i w niskiej cenie. Poznaj bliżej naszą ofertę i zarezerwuj już teraz swój samochód na komfortową podróż! 

Fleet Corp – wypożyczalnia aut w Modlinie 
Profesjonalna wypożyczalnia samochodowa Fleet Corp działa w Modlinie, gdzie oferuje szeroką gamę samochodów do wyboru. Gdy korzysta z lotniska w Modlinie, nasza wypożyczalnia zapewnia kompleksową obsługę w ramach najmu pojazdów.  

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych – niezależnie od tego, na jak długo potrzebujesz samochodu, jesteśmy gotowi do dostarczenia pojazdu spełniającego wszystkie Twoje wymagania! 

Wystarczy tylko parę minut, by wypożyczyć samochód we Fleet Corp. Nasza obsługa nastawiona jest na maksymalne zadowolenie klientów, dlatego możesz mieć pewność zadowolenia. Jesteśmy elastyczni, dopasowujemy się do potrzeb, a także zapewniamy korzystne warianty rozliczeniowe.  

W naszej wypożyczalni samochodowej w Modlinie oferujemy szeroką gamę pojazdów w różnych sektorach. Możesz wypożyczyć je także z pełną gamą usług dodatkowych, by dzięki temu korzystać z wypożyczonego samochodu w pełni komfortowo. 

Gdy masz dodatkowe pytania, nasi pracownicy w wypożyczalni aut w Modlinie zawsze są gotowi do pomocy! 

Wynajem samochodów w Modlinie – krótkoterminowy, średnioterminowy, długoterminowy 
Nasza oferta w ramach wynajmu samochodów w Modlinie jest skoncentrowana na trzech okresach – prowadzimy wynajem jako krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy. Sprawdź bliżej naszą ofertę w tym zakresie! 

Wynajem krótkoterminowy dla klientów lotniska Modlin
Jeżeli zależy Ci na szybkim wynajęciu samochodu w Modlinie na weekendowy wypad lub na podróż służbową, poznaj naszą ofertę wynajmu krótkoterminowego. Dzięki niej możesz łatwo wypożyczyć auto na każdą okazję! 

W ramach wynajmu krótkoterminowego w Modlinie nasza wypożyczalnia samochodowa Fleet Corp zapewnia maksymalną elastyczność, dogodne rozliczenia oraz nie stosuje skomplikowanych formalności. 

Wynajem średnioterminowy Modlin lotnisko
Jeżeli potrzebny jest samochód na dłuższy okres, we Fleet Corp przygotowaliśmy ofertę wynajmu średnioterminowego na okres od 30 dni do 2 lat. To propozycja, która skierowana jest przede wszystkim do firm, które pragną poszerzyć swoją flotę pojazdów o nowe modele. 

Nasza oferta wynajmu średnioterminowego pozwala na skorzystanie z pełnej palety usług dodatkowych, między innymi poszerzonej oferty ubezpieczeń oraz pełnego wsparcia serwisowego dla samochodu. 

Wynajem długoterminowy na lotnisku w Modlinie
Gdy chcesz zdecydować się na wynajęcie auta zamiast leasingu samochodowego, warto zdecydować się na wynajem długoterminowy, który w naszej wypożyczalni aut w Modlinie dostępny jest na okres 2-5 lat. 

Dzięki wynajmowi długoterminowemu można zredukować koszty związane ze stworzeniem oraz użytkowaniem floty pojazdów w firmie. Przygotowaliśmy także szeroką gamę usług dodatkowych, między innymi w ramach zarządzania flotą pojazdów oraz ich monitoringu. 

Jakie samochody wynajmujemy w Modlinie? 
Kładziemy nacisk na nowoczesną, sprawną i zróżnicowaną flotę, dlatego w naszej wypożyczalni możesz dobrać najlepsze auto odpowiadające wszystkim Twoim wymaganiom! 

Przygotowaliśmy ofertę obejmującą samochody w klasach A, B, B(A), C(A), CK(A), D, E, P. Z łatwością dobierzesz dla siebie pojazd, który będzie reprezentował wszystkie Twoje wymagania, między innymi pod kątem rodzaju silnika, skrzyni biegów, komfortu czy ładowności bagażnika. 

W naszej flocie można znaleźć małe samochody, które świetnie nadają się do manewrowania w miejskiej dżungli. Jeżeli zależy Ci na większej wygodzie, możemy także zaoferować Ci pojazdy w wyższej klasie, między innymi prestiżowe sedany czy rodzinne kombi. 

Oferta wynajmu samochodów w Modlinie uzupełniona jest także o auta sportowe dla osób, które poszukują prestiżowego, szybkiego modelu. 

W naszej wypożyczalni możesz także wynająć samochody użytkowe, do których zaliczają się samochody dostawcze oraz samochody do przewozu osób. 

Wypożyczalnia samochodów w Modlinie – pełna paleta usług 
W naszej wypożyczalni aut w Modlinie czeka na Ciebie szeroka gama usług, wśród których możesz bez problemu znaleźć ofertę odpowiadającą wszystkim Twoim wymaganiom. 

Umożliwiamy wybór najkorzystniejszej opcji rozliczeniowej za wynajem – z limitem kilometrów, a także bez limitu kilometrów w przypadku dalszych podróży. 

Gdy zależy Ci na komforcie, możemy podstawić samochód bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres. Możemy także odebrać od Ciebie pojazd po zakończeniu okresu najmu. 

Jeżeli chcesz podróżować razem z dziećmi, możesz wynająć u nas dodatkowe foteliki samochodowe. 

Nasza oferta wspiera także firmy dzięki możliwości skorzystania z usług jak zarządzanie flotą samochodową oraz monitoring samochodów. 

Wynajem aut Modlin – dlaczego warto wybrać Fleet Corp? 
• Korzystne warunki najmu – oferujemy wynajem na przejrzystych zasadach. 
• Atrakcyjne ceny – wypożyczanie auta w naszej firmie nie jest związane z wysokimi kosztami. 
• Szeroka gama pojazdów – możesz łatwo dobrać takie auto, które będzie dopasowane do Twoich wymogów. 
• Wysoka jakość samochodów – wszystkie samochody w naszej ofercie są nowoczesne, mają bogate wyposażenie oraz są systematycznie poddawane przeglądom. 
• Paleta ubezpieczeń – wszystkie nasze samochody są ubezpieczone, dajemy też możliwość dokupienia dodatkowych polis. 
• Dodatkowa oferta – dzięki różnorodnym usługom dodatkowym możesz wynająć samochód jeszcze wygodniej. 

Fleet Corp – wypożyczalnia samochodów Modlin – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wynajęcia auta w Modlinie w naszej wypożyczalni! 
 

Sprawdź także: Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadzwoń: +48 794 405 350