Wypożyczalnia samochodów Piaseczno

Samochody na wynajem Piaseczno

Oferta dla małych i dużych firm,
wynajem samochodów na jasnych zasadach

Wynajem Ford Focus

Klasa C(A) - Ford Focus

(Ford Focus lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • PB
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
2299.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Toyota Auris

Klasa CK(A) - Toyota Auris

(Toyota Auris lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • Hybryda
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
2699.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Toyota Aygo

Klasa A - Toyota Aygo

(Toyota Aygo lub inny w tej samej klasie)

 • 4
 • PB
 • Manualna
 • 5

Limit kilometrów: 6000 km
Okres najmu: 3 miesiące
1349.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź

Punkty odbioru samochodów z wypożyczalni

Skorzystaj z formularza i wybierz miejsce,
pod które mamy podstawić samochód.

Fleet Corp

Nie znalazłeś
dogodnej lokalizacji?

Jeśli nie znalazłeś swojej lokalizacji w formularzu rezerwacji, zadzwoń do nas. Uzgodnimy miejsce wydania samochodu i dostarczymy Ci auto! Wypożyczamy auta w każdym miejscu w kraju!

Wypożyczalnia samochodów Piaseczno . Wynajmij auto teraz!

Jeżeli w każdej strefie życia oczekują Państwo profesjonalizmu, rzetelności i punktualności to prezentujemy Państwu wyśmienite rozwiązanie w obszarze wynajmu samochodów. Firma Fleet Corp wraz ze swoją filią w Piasecznie oferuje szeroką flotę samochodów każdej klasy dostępną w każdym momencie i na dowolny okres, rozpoczynający się od jednej doby, bez górnej granicy okresu najmu.

Wypożyczalnia samochodów w Piasecznie mieszcząca się w strategicznym punkcie Piaseczna pozwoli Państwu na wynajem samochodu bez konieczności dojazdu do Warszawy oraz stania w warszawskich korkach. Wynajem aut w Piasecznie oferuje również możliwość podwiezienia samochodu do klienta w dowolne miejsce w obrębie Warszawy i okolic, a również do dowolnego punktu w Polsce.

Wynajem samochodu w Piasecznie nie musi równać się wysokim kosztom takiej przyjemności, oferujemy samochody po przystępnej cenie. Naszą strategią jest, aby wynajem aut w Piasecznie był możliwy dla każdego. W przypadku wynajmu samochodów na dłuższy okres jesteśmy w stanie przedstawić Państwu spersonalizowaną ofertę, dostosowaną do Państwa potrzeb i wymagań.

Nasza flota składa się przede wszystkim z nowych aut, regularnie kontrolowanych pod kątem sprawności, które z pewnością zadowolą Państwa oczekiwania, co do wynajmu samochodów w Piasecznie. Wszystkie oferowane przez nas auta są w pełni ubezpieczone(OC, AC, Assistance), a również wyposażone we wszelkie niezbędne do bezpiecznej jazdy wyposażenie. Każdy samochód wynajęty przez Państwa w Piasecznie jest dokładnie wyczyszczony oraz zatankowany do pełna, aby umożliwić Państwu bezproblemowy dojazd do punktu docelowego.

Dewizą naszej wypożyczalni jest, aby przede wszystkim być dla Państwa. Z tego powodu wypożyczalnia samochodów w Piasecznie dysponuje infolinią dostępną 24h/7 na której służymy Państwu pomocą. W przypadku wystąpienia awarii, jakiegokolwiek problemu lub pytania można do nas zadzwonić w każdej chwili.

Jeżeli odczuli Państwo potrzebę wynajęcia samochodu w Piasecznie, bardzo prosimy o kontakt na naszą infolinię pod nr 794405350.

Sprawdź także: Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadzwoń: +48 794 405 350