Wypożyczalnia samochodów Warka

Samochody na wynajem Warka

Wypożyczalnia samochodów dla małych i dużych firm,
wynajem samochodów na jasnych zasadach

Wynajem BMW 318 kombi

Klasa D - BMW 318 kombi

(BMW 318 kombi lub inny w tej samej klasie)

 • 5
 • ON
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 9000 km
Okres najmu: 3 miesiące
4299.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Toyota Proace 9 os

Klasa R - Toyota Proace 9 os

(Toyota Proace 9 os lub inny w tej samej klasie)

 • 9
 • ON
 • Automatyczna
 • 5

Limit kilometrów: 8000 km
Okres najmu: 3 miesiące
5399.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź
Wynajem Ford Transit

Klasa P MAX (L4H3) - Ford Transit

(Ford Transit lub inny w tej samej klasie)

 • 3
 • ON
 • Manualna
 • 3

Limit kilometrów: 11000 km
Okres najmu: 3 miesiące
4849.00 PLN brutto / miesiąc

Sprawdź

Punkty odbioru samochodów z wypożyczalni

Skorzystaj z formularza i wybierz miejsce,
pod które mamy podstawić wypożyczony samochód.

Fleet Corp

Nie znalazłeś
dogodnej lokalizacji?

Jeśli nie znalazłeś swojej lokalizacji w formularzu rezerwacji, zadzwoń do nas. Uzgodnimy miejsce wydania samochodu i dostarczymy Ci auto! Wypożyczamy auta w każdym miejscu w kraju!

Wynajem samochodów Warka . Wynajmij auto teraz!

Powstanie wypożyczalni samochodów w Warce rozwiąże problemy związane z wynajmem auta bez konieczności opuszczania miasta. Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo samochodu na jeden dzień, kilkudniowy wyjazd czy użytkowanie przez kilka miesięcy, wynajem samochodów w Warce nigdy nie był tak prosty. W ramach wynajmu aut oferujemy również staranne przygotowanie i przywiezienie samochodu na czas przy specjalnych okazjach jak ślub, wesele, komunia czy chrzciny. Fleet Corp jako wypożyczalnia aut w Warce z chęcią zrealizuje nawet najbardziej wymagające i nietypowe zamówienia.

Wszystko to, wypożyczalnia samochodów w Warce oferuje w niskich, konkurencyjnych cenach, których wysokość za dobę zmniejsza się wraz z długością wynajmu. Oferujemy również specjalne ceny i indywidualne kalkulacje w przypadku wynajmu średnio- i długoterminowego. W ramach ceny wynajmu samochodu w Warce nie ma ukrytych kosztów, a kwestie takie jak dopłata za dodatkowego kierowcę czy opłata za przygotowanie auta i dokumentów nie istnieją.

Wypożyczalnia aut w Warce ma w swojej flocie od klasy A (samochody miejskie) do klasy Premium (luksusowe). Samochody oferowane przez naszą firmę w ramach wynajmu samochodów w Warce są w pełni ubezpieczone (OC, AC, Assistance), sprawne technicznie i regularnie serwisowane w autoryzowanych punktach. Każdy z nich wyposażone jest w klimatyzację, 5 drzwi, koło dojazdowe lub zestaw naprawczy, gaśnicę, apteczkę, trójkąt oraz kamizelkę odblaskową, aby Państwa podróż była komfortowa i bezpieczna.

Mając na celu umożliwienie natychmiastowego rozpoczęcia podróży, w ramach wynajmu aut w Warce otrzymują Państwo samochód gotowy do trasy: dokładnie wyczyszczony od zewnątrz i w środku oraz zatankowany do pełna. Co więcej, wypożyczalnia aut w Warce proponuje możliwość odbioru auta w dogodnym dla Państwo miejscu, a więc pod domem, miejscem pracy czy na dworcu PKP lub PKS. Wszystkimi formalnościami zajmą się Państwo w aucie z kierowcą, który wyposażony w umowę i terminal pomoże sfinalizować umowę.

Sprawdź także: Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadzwoń: +48 794 405 350